Květiny

.

Květinový servis

Svatební kytice je osobní šperk jež doplňuje nevěstinu osobnost. V našem salonu

 

máte možnost si v klidu při kávě či čaji vybrat a poradit se nejen o svatební kytici tak aby se hodila k postavě nevěsty svou velikostí, tvarem i výběrem barvy květů, ale i o ostatních květinách , které ke svatbě patří.

Například květiny pro maminky, družičky, na automobil či tabuli.  Jelikož každá nevěsta je jedinečná a originál, věnujeme výběru svatebních květin s klientkou maximálně potřebný čas pro vypilování všech detailů. Květiny si vážeme sami, takže nedochází k nenávratným omylům a zklamání. Z široké nabídky svatebních pugetů si jistě vybere každá nevěsta.

Kompletní svatební servis zahrnuje kromě svatebního pugetu, korsáž ženicha, květin pro maminky, družičky a svědkyně, i myrtová pírka s vývazky , myrtové kroužky se stuhami, špendlíčky a páskou na připevnění, květiny do vlasů, na dorty, na tabuli i na výzdobu místa pro obřad.

Nabízíme i zapůjčení květinové výzdoby: květinové vazby na automobily, slavnostní tabuli, výzdoba sloupů, dveří, košíčky pro družičky, aj.

SVATEBNÍ KOMPLETY

svatební puget, korsáž pro ženicha / svědka , květiny pro maminky / družičky, květinové ikebany na svatební tabuli, květinové na svatební dort, květiny na auto, myrty atd. …dle přání zákazníka

Vše v našem salonu k objednání i vyzvednutí

 

 

 

Malá ukázka naší práce